Seimo nario Domo Petrulio vardinė stipendija studentei iš Krekenavos

IMG 4703 resized

            Lietuvos socialdemokratų partijos Seimo ir Europarlamento nariai turi ilgametę tradiciją. Kasmet socialdemokratai organizuoja kalėdinę Gerumo akciją „Šilumos ir ramybės visiems!“, kurios tikslas finansiškai paremti talentingus studentus, motyvuoti ir paskatinti juos siekti dar aukštesnių rezultatų. „Mūsų, politikų, pareiga – sudaryti kuo geresnes sąlygas jauniems ir gabiems žmonėms mokytis, tobulėti, nebijoti svajoti ir atkakliai siekti savo tikslų. Todėl siekiame, kad kiekvienas žmogus jaustųsi reikalingas ir naudingas savo šaliai. Linkiu Jums ir toliau taip sėkmingai mokytis, nuolat plėsti akiratį, tobulėti ir savo žiniomis prisidėti puoselėjant Lietuvą“, – šventinėje teikimo ceremonijoje kalbėjo Ministras Pirmininkas, LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius.

             Gruodžio 12 d. LR Seime vykusioje konferencijoje Seimo narys Domas Petrulis kartu su kitais partiečiais jau ketvirtą kartą įteikė stipendiją. 150 Eur stipendija atiteko Livijai Medeckytei iš Krekenavos. Livija kilusi iš daugiavaikės šeimos. Šiuo metu ji studijuoja Panevėžio kolegijoje. Su pagyrimu baigusi Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos apskaitininko-kasininko specialybę, kolegijoje studijuoja buhalterinę apskaitą.

             „Apie Domą Petrulį žinojau dar tada, kai jis nebuvo Seimo narys. Kai mokiausi Krekenavos M. Antanaičio gimnazijoje, jis ne kartą buvo atvykęs į mokyklą, bendravo su mumis. Besimokydama Panevėžyje, Domą pamačiau kaip Seimo narį. Sužavėjo jo  betarpiškas bendravimas su jaunimu ir tikslo siekimas. Seimo nario Domo Petrulio dėka supratau, kad norint gyvenime ką nors pasiekti,  būtina padėti ir kitiems. Man patinka padėti žmonėms ir tai daryti be jokio atlygio. Savanoriavau ,,Maisto banko“ akcijose, padedu Krekenavos parapijai ir jos žmonėms. Jau 2 metus esu neatlygintina kraujo donorė. Šiuo metu aktyviai bendradarbiauju su Panevėžio apskrities policija ir ruošiuosi tapti policijos rėmėja. Ačiū Seimo nariui už savo sėkmės istoriją, paskatinimą siekti tikslų ir gyventi dėl kitų. Ši stipendija - didelis įvertinimas,“ – po stipendijos įteikimo ceremonijos džiaugėsi Livija Medeckytė.

            Seimo narys Domas Petrulis sveikindamas šių metų nominantę, linkėjo jai nenustoti. „Nieko nėra neįmanomo“, - savo mėgstamiausią šūkį pakartojo parlamentaras. 

IMG 4703 resized

IMG 4717 resized

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!