Vaikiška šiluma ir kūrybiškumas sušildė 1000 senjorų širdis!

IMG 4769

           Kalėdos – metas, kai skubame pasveikinti savo artimuosius, draugus, pažįstamus ar bendradarbius, džiaugiamės gautu svekinimu, skubame užrašyti ir padovanoti savąjį. Gaila, kad šiais technologijų laikais elektroniniai atvirukai baigia išstumti rašytus ranka. O juk taip malonu savo pašto dėžutėje rasti sveikinimą.

Šiemet Seimo narys Domas Petrulis tęsė savo tradiciją – ketvirtą kartą pasveikino Panevėžio miesto bei rajono senjorus. O įgyvendinti šią kilnią misiją jam padėjo Panevėžio miesto ir rajono darželinukai bei mokiniai. Visą mėnesį vyko konkursas-akcija „Sukurk kalėdinį atviruką“. Vaikai piešė, klijavo, karpė, lipdė atvirukus. Akcijoje dalyvavo net 1124 vaikai, iš 25 miesto ir 19 rajono ugdymo įstaigų. Konkursui-akcijai pristatė 1167 savo darbus.

             

Visi vaikų darbai su Seimo nario Domo Petrulio ranka rašytu palinkėjimu dar iki Kalėdų pasiekė Panevėžio rajono ir miesto senjorus. Atvirukai sušildė virš 1000 senjorų širdis.

„Esu sužavėtas aktyvumu. Jei pirmame konkurse prieš 4 metus dalyvavo per 300 vaikų, šiemet – beveik keturis kartus daugiau. Dėkoju miesto ugdymo įstaigų – „Vaivorykštė“, „Draugystė“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Jūratė“, „Kastytis“, „Rūta“, „Papartis“, „Taika“, „Kregždutė“, „Vaikystė“, „Puriena“ lopšelių-darželių, „Žemynos“, „Vilties“, „Ąžuolo“, „Rožyno“, „Vyturio“, A. Lipniūno, Senvagės, „Saulėtekio“ progimnazijų, Skaistakalnio pagrindinės mokyklos, K. Paltaroko, Vytauto Mikalausko ir Raimundo Sargūno gimnazijų, Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centrui, nuolatiniams rajono ugdymo įstaigų dalyviams - Pažagienių, Piniavos, Bernatonių, Dembavos, Paliūniškio, Naujamiesčio, Žibartonių, Miežiškių, Upytės, Raguvos, Velžio, Smilgių, Geležių, Karsakiškio, Vadoklių, Krekenavos, Liūdynės  vaikams už kūrybą. O ypač ačiū šių įstaigų pedagogams. Be jų paskatinimo, supratingumo, nebūtų įvykęs konkursas. Dėkoju už tai, kad padedate tiesti tiltus tarp jaunosios kartos ir senjorų.  Dar daželyje, o vėliau ir mokykliniame suole ugdydami vaikus, skiepydami jiems pagarbą, meilę silpnesniems, vienišiems vyresniesiems, mes kartu sugebėsim ne tik užauginti pozityviai mąstančius, mokančius paguosti žmones, bet ir tikrus lietuvius, savo šalies patriotus. Darydami mažus darbus, mes tampame didesni“, - džiaugėsi Seimo narys D. Petrulis.

Tuoj po švenčių bus apdovanoti 12 konkurso nugalėtojų bei juos ruošę mokytojai, o pavasarį jų dar lauks kelionė į Vilnių į UNO parką ir LR Seimą. Neliks nuskriausti ir visi kiti konkurse dalyvavę vaikai bei pedagogai. 


2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!