Seimo narys D. Petrulis apdovanojo atvirukų konkurso nugalėtojus

SAM 6747 1

                 “Šiandien septintą kartą dėkoju Jums, jaunieji dailininkai ir mokytojai! Tai Jūs padėjote tiesti tiltus tarp kartų. Mokinių atvirukai pasiekė daugiau nei 1000 senjorų širdis“. - tokiais žodžiais trečiadienį kalėdinių atvirukų konkurso laureatų apdovanojimo ceremoniją pradėjo Seimo narys Domas Petrulis.  Šiame konkurse sulaukta rekordinio atvirukų skaičiaus – net 1164 atvirukų. Juos piešė per 200 mokytojų iš Panevėžio rajono bei miesto ugdymo įstaigų. Apdovanojimo ceremonijos metu parlamentaras pasidžiaugė konkursu-akcija, mokinių aktyvumu, puikiu bendradarbiavimu su švietimo skyriumi. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus padėkojo už jau tradicija tapusią akciją, pasidžiaugė kūrybiškais ne tik vaikais, bet ir mokytojais. 

                      Mokiniams Seimo narys D. Petrulis įteikė tik dalį savo prizo – laureatų diplomus ir atminimo dovanėles. Likusi linksmiausia prizo dalis jiems bus įteikta pavasarį. Sušilus orams, tiek jie, tiek dar vyksiančio velykinio konkurso laureatai, turės galimybę nemokamai pasikarstyti po medžius UNO pramogų parke bei apsilankyti Seime. Diplomus gavo pirmokai Danielius Matulis iš Bernatonių mokyklos-darželio, Nojus Preidys iš Pažagienių mokyklos-darželio, ketvirtokai Saulė Sudintaitė iš Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Beatričė Vanagaitė iš Dembavos progimnazijos, Aistė Pariuškytė iš Naujamiesčio vidurinės mokyklos, penktokė Beatričė Jurkevičiūtė iš Geležių pagrindinės mokyklos, šeštokė Miglė Petrikonytė iš Raguvos gimnazijos, septintokai Danutė Šalkauskaitė iš Smilgių gimnazijos (mokytoja Janina Burbulienė), aštuntokė Gabija Stašiūnaitė iš Naujamiesčio vidurinės mokyklos. Specialiaisiais prizais – knygomis –apdovanoti trečiokas Kristijonas Brazdžiūnas iš Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus  ir aštuntokė Augustė Nikitinaitė iš Dembavos progimnazijos.

Mokytojams už vaikų paruošimą konkursui, jų paskatinimą piešti Seimo narys įteikė padėkas bei kuklias dovanėles. Mokytojų pavasarį taip pat lauks kelionė į sostinę.

Ketvirtą kartą įvykęs Kalėdinis konkursas parodė, kad jaunoji karta auga kūrybinga, sąmoninga ir norinti dalintis savo gerumu su vyresniosios kartos atstovais. Tokie mokiniai – tai nuolatinio, kruopštaus ir pasiaukojančio mokytojų bei tėvų darbo vaisius.

SAM 6747 1

 

 

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!