Valstybės atkūrimo minėjimai su šešiomis skirtingomis bendruomenėmis!

2016 02 17 14.50.51

       Šiemet Valstybės atkūrimo šventę minėjau kiek neįprastai – šešiose skirtinguose vietose su skirtingais žmonėmis. Skirtingos vietos, kitos bendruomenės, bet dvasia ir nuotaika ta pati! Visus mus jungė – Laisvė!

Pirmasis minėjimas – vasario 14 dieną Daukniūnuose bei Trakiškyje. Pastarajame  kartu vyko ir bendruomenės ataskaitinis susirinkimas. Trakiškyje nulenkiau galvą šios bendruomenės žolininkems, padėkojau  už aktyvų krašto švietimą, sveikos gyvensenos propogavimą bei jų suruoštas žoleles, nukeliavusias Panevėžio krašto senjorams. Labai viliuosi, kad vis dėlto įgyvendinsiu vieną iš savo svajonių, ir išleisime knygą su žolelių arbatų bei užpiltinių receptais. Tiek Daukniūnuose, tiek Trakiškyje sužavėjo šaunus vietos kolektyvų pasirodymas, skambios patriotinės dainos ir šiltas bendravimas. 

 Ėriškiuose Lietuvos gimtadienis bei Valstybės atkūrimas buvo švenčiamas vasario 15 dieną. Kultūros centre vietos bendruomenė tradiciškai paminėjo šią iškilią datą.

Antradienį, vasario 16-ąją, nuo 11 val. drauge su Paįstrio gyventojais minėjome valstybės, atkūrimą sveikinome sukaktuvininkus, giedojome himną ir dalinomės mintimis, kas mums yra vasario 16-oji.

Iš Paįstrio vykau į Ramygalą švęsti Laisvės ir Nepriklausomybės. Čia dalyvavau iškilmingame rajono Tarybos posėdyje, kurio metu buvo iškilmingai pagerbiamas naujai išrinktas rajono Garbės pilietis Ramygalos klebonas Edmundas Rinkevičius. Naujai įnauguruotam rajono Garbės piliečiui perdaviau LR Premjero Algirdo Butkevičiaus dovaną  – M. K. Čiurlionio paveikslą ,,Vyčio etiudas".

Vasario 16-osios šventę vainikavo Panevėžio miesto  Cido arenoje vykęs Didžiojo Atgimimo, Vilties, Jaunystės, Meilės ir Muzikos festivalis ,,Laisvės pavasaris” , kur su daugiatūkstantinėje minioje ne tik gėrėjomės mūsų tautiniais kolektyvais, jų atliekamais šokiais, dainomis, įspūdingais sceniniais efektais, bet ir šėlome su legendine nepriklaisomybės šaukle – grupe ,,Antis”.

98-asis Lietuvos valstybės gimtadienis mus ne tik sujungė, bet ir privertė pasijausti  viena didele šeima, kurioje kiekvienas jos narys yra ypatingas ir buvimas šalia reiškia labai daug! Su praėjusia švente dar kartą!

 2016 02 17 14.50.51

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!