Startuoja projektas ,,Aš – lyderis“. Nugalėtojams – kelionė į Briuselį!

As Lyderis 2

Vasario 29 d. startuoja jau antrasis Seimo nario Domo Petrulio inicijuotas projektas-konkursas „Aš – lyderis“. Pernai vykęs konkursas parodė, kad tiek Panevėžio, tiek rajono mokyklose mokosi būsimi valstybės lyderiai. Ir lyderiu gali tapti nebūtinai gimnazijoje besimokantis mokinys. 

Konkursas skirtas Panevėžio miesto ir rajono 10–11 klasių mokiniams. Kaip ir pernai, projekto  tikslas – skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, pilietinį aktyvumą, nuteikti moksleivius sėkmingam mokymuisi, aktyviam ir kūrybingam dalyvavimui pilietiniame, kultūriniame bei sportiniame gyvenime. Atrankos kriterijai – labai geri mokymosi, sporto, meninės ir kitos neformaliojo švietimo veiklos pasiekimai, pilietinis aktyvumas. Už kiekvieną veiklą bus skiriami taškai. Du mokiniai (vienas iš Panevėžio miesto ir vienas iš rajono), surinkę daugiausia taškų bus apdovanoti kelione į Bruselį.  Šis konkursas – puiki galimybė paskatinti tuos mokinius, kurie ne tik gerai mokosi, bet yra aktyvūs, kūrybiški, drąsūs ir  iniciatyvūs.

Mokyklose pagal pirmojo pusmečio (arba 1 ir 2 trimestrų) rezultatus iki kovo 30 d. išrenkami konkurso vertinimo kriterijus atitinkantys mokiniai. Šių mokinių veiklos aprašus, patvirtintus mokyklos direktoriaus, Panevėžio rajono mokyklos pateikia Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, o miesto mokyklos - Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui.

Mokyklų lyderių konkursą organizuoja Seimo narys Domas Petrulis kartu su Panevėžio miesto Švietimo skyriumi, Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi bei nevyriausybinėmis organizacijomis - Panevėžio „Apskritasis stalas“ ir  Panevėžio rajono „Apskritasis stalas“.

Šiemet pasirinktas kiek neįprastas projekto-konkurso pristatymas. Pristatymo šūkis – „Klasiokai grįžta į mokyklas!“. 10-11 klasės – tai savęs ieškojimo laikotarpis, metas rinktis profesiją. Todėl Seimo narys Panevėžio miesto bei rajono gimnazijoje apsilankys su komanda – buvusiais savo klasės draugais, šiandien sėkmingai dirbančiais chirurgu, verslininku ir psichologu. Susitikimų metu jaunimas galės išgirsti sėkmės istorijas iš pirmų lūpų, sužinoti, kokius lyderio bruožus turi turėti žmogus, nusprendęs pasirinkti šias veiklos sritis, kartu diskutuos, ar lyderiu gimstama, ar juo tampama.

Kvietimas į konkursą

As Lyderis 2

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!