Projektas „Aš – lyderis“ įsibėgėja!

IMG 5450

Vasario 29 d. startavus projektui „Aš – lyderis, LR Seimo narys Domas Petrulis su komanda lankosi Panevėžio miesto ir rajono gimnazijose. Seimo nario komanda – klasės draugai. Tai sėkmingai dirbantis chirurgas, verslininkas, psichologė ir jis – politikas. Reikia įdėti daug pastangų, kad kažką pasiektum, o kad pasiektą išlaikytum, turi daug dirbti. Būtent todėl dalyje gimnazijų savo komandą atstovavo vienas parlamentaras, komandos draugams buvo sunku suderinti darbą su projekto pristatymu. Tačiau Smilgių bei Ramygalos gimnazijose ne mažai pasiekę lyderiai su moksleiviais dalinosi savo sėkmės istorijomis. Kartu su jaunimu diskutavo apie lyderystę, lyderiams būdingas asmenybės savybes, reikalingas siekiant aukštumų vienoje ar kitoje sričių. Kiekvienas pristatė savo sėkmės istorijas.

Kiekviena gimnazija – savita. Ir pokalbiai su jaunimu, jų aktyvumas savitas. Tačiau kiekvienoje mokykloje daug entuziastingų jaunų žmonių, ateities lyderių. „Likau sužavėtas J. Balčikonio motyvuotais gimnazistais, jų pasiekimais mokslo srityse. Tačiau jiems nenusileido R. Sargūno sporto gimnazijos atstovai, sporto lyderiai. Su šiais diskutavome apie lyderystę sporte, aukštumų siekimą, ištvermę ir valią. pasakojo po susitikimo Seimo narys D. Petrulis. Vien to, kuo nori būti gyvenime ir labai gerai mokaisi, neužtenka. Norėdamas tapti sėkmingu lyderiu, turi kryptingai siekti savo tikslo, neabejoti tuo, ką darai, niekada nebijoti suklysti ir, žinoma, prireikus išdrįsti paprašyti pagalbos. O kad būtum žinomas lyderis, turi dalyvauti ir visuomeninėje veikloje. Manau, kad su šiais lyderiais susitiksime dar ne kartą. Ir, gali būti,  ne kaip su mokiniais lyderiais, o kaip tam tikrų sričių specialistais“.

Konkursas „Aš – lyderis“ – puiki galimybė paskatinti tuos mokinius, kurie ne tik gerai mokosi, bet yra aktyvūs, kūrybiški, drąsūs ir  iniciatyvūs. Atrankos kriterijai – labai geri mokymosi, sporto, meninės ir kitos neformaliojo švietimo veiklos pasiekimai, pilietinis aktyvumas. Du mokiniai (vienas iš Panevėžio miesto, ir vienas – iš rajono), surinkę daugiausia taškų – bus apdovanoti kelione į Bruselį.  Anketų laukiame iki balandžio 30 d.

 IMG 5339

IMG 5475

IMG 5450

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!