Kovo 11-ąją – solidariai su Panevėžio krašto žmonėmis!

foto

Kovo 11-ąją švenčiau su Panevėžio krašto žmonėmis. 12 val. Panevėžio Laisvės aikštėje kartu su panevėžiečiais, miesto bei rajono partiečiais džiaugėmės iškovota laisve, sveikinome laisvės bėgimo dalyvius, pagerinusius pernykštį rekordą ir be pertraukos bėgusius 26 valandas. Susirinkusių žmonių gausa parodė, kad esame vieningi, mokame švęsti laisvę, kaip ir tais 1990-aisiais.

Vėliau laisvę minėjau su šilagaliečiais. Kultūros centre klausėmės vario dūdų orkestro „Sklepučini“ koncerto, laisvę šlovino ir vyrų vokalinis ansamblis.  Džiaugiausi dūdas pučiančia jaunąja karta, kuri gimusi laisvoje Lietuvoje ir apie Kovo 11-osios įvykius yra girdėjusi tik iš tėvų ar senelių lūpų. 

Minėjimą baigiau Naujamiesčio kultūros centre-dailės galerijoje. Čia naujamiestiečius ir svečius džiugino Palangos teatras susirinkusiems padovanojęs spektaklį pagal John M. Synge pjesę „Šaunuolis iš vakarų pakrantės“.

Iškovota laisvė kiekvienam iš mūsų atvėrė galimybes tobulėti ir augti, švęsti ir džiaugtis gyvenimu. Ir kurioj vietoj kokiam renginyje bebūtum, visus mus tai vienija. Lietuvos laisvė – mūsų vienybėje!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!