Pasinaudok galimybe – atlik praktiką Seime!

Goda Seime 2 1

LR Seimo narys DOMAS PETRULIS kviečia Panevėžio krašto mokyklų 9-12 klasių mokinius dalyvauti projekte „SEIMAS GYVAI“, kurio metu moksleiviai atliks praktiką Lietuvos Respublikos Seime.

Projektas skirtas žingeidiems, aktyviems ir politika besidomintiems vyresnių klasių moksleiviams. Ši iniciatyva – unikali galimybė gimnazistams ne tik pažinti Seimą – įstatymų leidžiamąją grandį, bet ir susipažinti su žmonėmis, kurie dalyvauja įstatymų leidime. Tai ne tik neformalūs pokalbiai, žvilgsnis iš arti į diskusijas komitetuose bei plenariniuose posėdžiuose, bet ir galimybė jaunam žmogui spręsti aktualias problemas.

 

Šiemet moksleivių laukia itin turininga praktika ir galimybė įgyti vertingos patirties. Šv. Velykų atostogų metu nuo 2016 m. kovo 21 d. iki  kovo 25 d. moksleiviai atlieka praktiką Seime pas Seimo narį DOMĄ PETRULĮ. Jis yra moksleivių praktikos vadovas, atsakingas už užduočių moksleiviui formulavimą, prižiūrintis šių užduočių įvykdymą. Praktikos savaitė prasidės pažintine ekskursija po Seimą, po kurios seks darbo parlamente simuliacija: praktikantai „taps“ Seimo nariais, o visa jų grupė – Seimo frakcija. Kitomis dienomis praktikos dalyviai tikrame Seimo posėdyje, stebės parlamentarų darbą, iš pirmų lūpų išgirs jų diskusijas, koja kojon kartu su praktikos vadovu – Seimo nariu DOMU PETRULIU – žengs į posėdžių sales bei lankysis susitikimuose, atliks jo paskirtas užduotis. Pasibaigus projektui, moksleiviai turės parengti praktikos ataskaitą, o geriausias ir darbščiausias praktikantas pelnys kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje arba Strasbūre.

Visus norinčius dalyvauti projekte kviečiame iki kovo 20 d. užpildyti dalyvio registracijos formą.  el. svetainėje www.jaunimieciai.lt

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 869823565.

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!