„Knygų lagaminas“ keliauja po Panevėžio rajoną!

IMG 6110

Paskutinę kovo mėnesio dieną Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje startavo mano inicijuotas projektas „Knygų lagaminas“. Pradėsime ilgą kelionę po rajono miestelių bei kaimų bibliotekas. Keliausiu ne tik su pačiomis įdomiausiomis bei skaitomiausiomis knygomis, bet ir su žymiausiais bei iškiliausiais rašytojais! Apkeliavęs visas rajono bibliotekas, jis ir vėl grįš ten, kur startavo. Projekto pabaigoje bibliotekoms padovanosiu 150 šiuo metu pačių populiariausių knygų, kurių sąrašą gavau iš skaitytojų. 

 „Knygų lagamino“  pirmąjame renginyje susitikome su populiariausia šiuo metu lietuviškų meilės romanų rašytoja Irena Buivydaite-Kupčinskiene. Sužinojome, kaip gimsta romanai, išgirdome iš susitikimo dalyvių naujų meilės istorijų. Ir, kas žino, gal ir jos taps kurio nors rašytojos romano siužetu. Pilna salė knygų mylėtojų tik dar kartą įrodė, koks artimas mums knygos pasaulis, kuris gali sujaudinti, pamokyti, net pakeisti pačių mūsų požiūrį į pasaulį!

Savo kelionę „Knygų lagaminas“ tęs toliau. Balandžio 15 d. skaitytojų lauks susitikimas su dar viena rašytoja, Lietuvos vegetarų draugijos prezidente, chemijos mokslų daktare, docente, daugybės knygų apie vegetarizmą ir sveiką gyvenseną autore Ksavera Vaištariene. Ksavera propaguoja vegetarizmą jau daugiau kaip 30 metų. Septintą dešimtmetį perkopusi moteris kupina energijos ir skambaus juoko – ligomis ir vaistais jos namuose nė kvepėti nekvepia! Savo sėkmės receptais Ksavera Vaištarienė balandžio 15 d. dalinsis Upytėje ir Krekenavoje.

Aš tikiu, kad susitikimai su knygų autoriais ne tik leis į esamas gyvenimo problemas pažvelgti kitu kampu, filosofiškai, bet ir išlaisvins vaizduotę bei kūrybiškumą, paskatins rinktis sveiką gyvenseną. O tai svarbiausia, nes mąstantis, sveikas, kūrybiškas bei pilietiškas žmogus yra pažangios Lietuvos pamatas!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!