Gilinuosi ir sprendžiu žmonių problemas!

file page1ddj Kopija 2

Jau ketvirtus metus atstovauju Jūsų, mieli Panevėžio krašto gyventojai, interesus Lietuvos Respublikos Seime. Tai ne tik garbė, bet ir didelė atsakomybė. Už daugumos mano kaip Seimo nario sprendimų – konkrečių žmonių likimai. Pritrauktos lėšos Panevėžio krašto gydymo, ugdymo įstaigoms, kelių, Panevėžio rajono gyvenviečių asfaltavimas ir daugelis kitų darbų man turi didelę reikšmę, motyvuoja mane dar daugiau stengtis. 

 

Be šių darbų labai didelį dėmesį skiriu ir Panevėžio krašto žmonių asmeninių problemų sprendimui. Kiekvieną pirmadienį priimu žmones savo biure Panevėžyje ir kiek įmanoma stengiuosi jiems padėti. Puikiai suprantu, kad to nepakanka, todėl kartą per pusmetį važiuoju į seniūnijas ir ten susitinku su gyventojais.

Paskutinę balandžio mėnesio savaitę visose Panevėžio rajono seniūnijose susitiksiu su Panevėžio rajono gyventojais. Balandžio 25 d. interesantų lauksiu Naujamiestyje, Upytėje ir Smilgiuose, 26 d. Raguvoje, Miežiškiuose ir Velžyje, 27 d. Vadokliuose, Ramygaloje ir Krekenavoje, 28 d. Paįstryje ir Karsakiškyje.

 

file page1ddj Kopija 2

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!