Dirbau, dirbu ir toliau dirbsiu Panevėžio krašto žmonių labui!

aaa

Praėjusią savaitę važiavau į Panevėžio rajono seniūnijas. Susitikau su žmonėmis, lankiausi įmonėse. Pastebėjau, kad problemos visur panašios – nuotekos, vandentiekis, žemės reikalai, keliai, pensijų dydžiai. Smilgiuose aktualiausias klausimas – komunalinės problemos: vandentiekis ir nuotekos. Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimu, žmonėms siūlomi du variantai -  kooperuotis, patiems įsivesti vandenį bei nuotekas ir susigrąžinti iki 40 proc. lėšų arba kreiptis į savivaldybę, seniūnijos atstovui patvirtinus nuotekų ir vandentiekio reikalingumą, kreiptis į biudžeto komitetą. Kai šis sprendimas priimamas Taryboje, įtraukiama į kitų metų biudžetą. Gavus lėšų, pasirašoma sutartis, ir gyventojui įnešus 40 proc. lėšų, reikalingų nuotekoms bei vandeniui įsivesti, pradedami darbai. Kviečiu kooperuotis, padėsiu, jei reikės pagalbos.

Džiaugiuosi, kad rajone tvarkomi regioniniai keliai, prie kurių asfaltavimo prisidėjau ir aš. Buvau gavęs bendruomenių atstovų prašymus, surinktus parašus. Perdaviau juos reikiamoms instancijoms, atstovavau jų interesus. Pavyko. Kelyje Berčiūnai–Naujamiestis turi atsirasti pėsčiųjų ir dviračių takas iki kapinių. Jau pasirašyta sutartis su rangovu.  Šiuo metu projektuojamas dviračių takas, o tiesimo darbai turi būti užbaigti 2016 m. rugsėjo mėnesį. Dėl kelio Raguva–Šilai–Mikėnai vyksta dokumentacijos parengimas (techninio projekto parengimui), pradėtos pirkimo procedūros, rengiamos viešojo pirkimo sąlygos techniniam projektui parengti. Vyksta parengiamieji darbai dėl asfalto tiesimo Nauradai–Naujamiestis–Krekenava kelyje ties Ąžuolyte. Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai, Lietuvos valstybės biudžeto ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.

Apsilankymai rajono seniūnijose visuomet man yra ypatingi, nes čia gyvena ypatingi žmonės! Kad ir kur eitum ar su kuo bendrautum, lydi nuoširdumo bei paprastumo jausmas. Aplankiau ne tik  seniūnijų, bet ir kultūros centrų, Vadoklių nestacionarių socialinių paslaugų namų, įmonių, medicinos punktų, bibliotekų kolektyvus.

Lankydamasis seniūnijose visada pastebiu Panevėžio krašto žmonių pozityvumą. Nors dažnas pavargęs nuo kaimo darbų, nesibaigiančių problemų, tačiau pilnas optimizmo, pozityvių minčių. Pasisemto pozityvo man užtenka ilgam. Susitikimų metu surinktą informaciją perduosiu atitinkamoms institucijoms ir dėsiu visas maksimalias pastangas, kad šios problemos būtų išspręstos!

aaa

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!