„Knygų lagamine“ patarimai, kaip vaikus mokyti skaityti

13240160 807597336041188 1138175218776784919 n

         Ar kada bandėte piešti garsus? Ar žinote, kaip ir kada užmezgamas pirmas stiprus emocinis ryšis su vaiku? Kaip sudominti, įtraukti bei motyvuoti vaiką skaityti knygas? Apie tai ir dar daugiau gegužės 25 d. pasakojo „Knygų lagamino“ svečias, visiems labiau žinomas kaip viešųjų ryšių atstovas, o ne vaikų rašytojas, Linas Kontrimas. Šįkart jis su skaitytojais susitiko Ramygaloje bei Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje ir ne tik pristatė savo knygą vaikams ir tėvams „Keturios paslaptys kaip pažinti raides ir natas“, bet ir pažėrė daug vertingų patarimų, kaip bendrauti tarpusavyje, kaip lavinti savo visus pojūčius. Džiugu, kad į susitikimus atėjo ir nemažas būrelis vaikų.  Nuoširdus ir paprastas bendravimas su jais, dar besimokančiais raidelių, reikia tikėtis, nors šiek tiek prisidėjo prie jų noro greičiau išmokti pačiam skaityti. 

Pasakodamas apie savo bendravimą su vaikais, rašytojas ne kartą pabrėžė apie būtinumą didesnį dėmesį skirti bendravimui su vaikais. „Su vaikais reikia bendrauti, žaisti, jiems pasakoti įvairias istorijas, gyventi tuo, kuo jie gyvena. Be galo svarbus yra dialogas šeimoje. Tada tėvų ir vaikų ryšys bus stiprus“,- sakė autorius.

„Išugdyti kritišką, brandžią, kūrybišką bei pilietišką asmenybę yra didelis iššūkis ne vien tik tėvams, dėdėms, tetoms, seneliams, bet ir mokytojams, - pristatydamas svečią sakė Seimo narys Domas Petrulis. - Šiandien turėjome unikalią progą pabendrauti su vaikiškos knygos autoriumi bei rašytoju, kuris turi netradicinį požiūrį į vaikų ugdymą bei jų lavinimą.  Po šių susitikimų į daugelį tokių ir panašių klausimų jau turėsiu atsakymą! Ramygala ir Panevėžys taria didelį AČIŪ autoriui už įžvalgas ir patarimus!“

„Knygų lagaminas“ liko Ramygaloje. Čia daugiau nei savaitę ramygaliečiai galės skaityti pačias naujausias lietuvių autorių knygas. Birželio mėnesį „Knygų lagamino“ svečias - rašytojas Algimantas Čekuolis.

 

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!