„Knygų lagamino“ svečias – pats Algimantas Čekuolis!

algimantas jurgis cekuolis

„Knygų lagaminas“, startavęs kovo mėnesio pabaigoje, įgauna pagreitį. Jau įvyko trys  projekto pristatymai bei susitikimai su rašytojais. Panevėžio rajono gyventojai jau turėjo galimybę susitikti su meilės romanų rašytoja Irena Buivydaite, žolininke, sveikuole Ksavera Vaištariene bei viešųjų ryšių specialistu, vaikiškos knygos autoriumi Linu Kontrimu.

Šį kartą „Knygų lagamino“ svečias – visų skaitytojų be galo mėgstamas  rašytojas, intelektualas, žurnalistas, keliautojas, poliglotas, Santarvės fondo laureatas Algimantas Čekuolis. Birželio 22 d. 17 val. jis atvyksta į Panevėžio rajoną – į Geležius.

Manau, pristatyti šio garbingo lietuvio tikrai nereikia. Kaip pats A. Čekuolis sako, „kas dvidešimtas žmogus gatvėje mane atpažįsta, o kas šimtasis ir sveikinasi“. Labai džiaugiuosi, kad jis sutiko aplankyti mus. Ne tik mane, bet ir daugelį, žavi šis rašytojas. Ir  nors yra garbingo amžiaus, jis nuolat dirba: šviečia, ugdo, kelia mūsų tautą, susitinka su žmonėmis, pristato savo knygas. Teko būti ne viename susitikime su juo, tai norintys paklausyti netilpdavo salėse. Panevėžio kraštas nusipelno veržlaus, patriotiško, švietėjiško žmogaus apsilankymo! Lai juo tampa – Algimantas Čekuolis!

Kodėl Geležiai? Dažnai garsūs asmenys lankosi Panevėžyje, arba geriausiu atveju, netoli esančiose gyvenvietėse. Atokūs kaimai taip ir lieka užmarštyje. O juk ir ten yra be galo šviesių žmonių. Nors su Karsakiškio seniūnija susipažinau palyginti neseniai, tačiau ten gyvenantys žmonės uždegė mane savo šviesumu, aktyvumu, entuziazmu bei iniciatyvumu. Tiltagaliuose veikia Trečiojo amžiaus universiteto fakultetas, kasmet vyksta Antaninės, Sodelių bendruomenė garsėja šalyje kaip saugaus eismo propaguotoja, idėjų generuotoja. Todėl, organizuojant „Knygų lagamino“ pristatymą, kitos minties, kaip atvežti čia patį Algimantą Čekuolį, nebuvo. O kad visiems būtų patogu – susitinkame pusiaukelėje tarp Tiltagalių ir Sodelių – Geležiuose.

Nepraleiskite progos pabendrauti su išskirtine asmenybe - Algimantu Čekuoliu! Birželio 22 dieną lauksime Geležių bibliotekoje!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!