One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Aščiagalių kaimui palankus saugaus eismo komisijos sprendimas!

Aščiagalių kaimui palankus saugaus eismo komisijos sprendimas!

58ab6862 901a 4761 883e 5cc7e233bda9

         Džiaugiuosi, kad galėjau padėti išspręsti Aščiagalių kaimo problemą. Jau ne vienerius metus čia gyvenantys žmonės kentė dulkių debesis bei triukšmą. Sunkiasvorės mašinos, vežančios žvyrą iš Žvikų k. esančio karjero, čia lėkdavo 70 km/h greičiu, nes jokių apribojimų nėra. Ne kartą aščiagaliečiai kreipėsi į Karsakiškio seniūniją, rajono savivaldybę, kad būtų pastatytas greitį ribojantis ženklas. Tačiau rezultatų nebuvo. Sulaukęs žmonių pagalbos prašymo, ir aš kreipiausi į savivaldybės saugaus eismo komisiją. Malonu, kad mes visi buvome išgirsti. Praėjusią savaitę vykusio komisijos posėdžio metu patvirtinta, kad Aščiagalių kaime stovės greitį ribojantys ženklai. Gyventojai galės bent kiek atsikvėpti – nebebus tų didžiųjų dulkių, o ir bus saugiau gyventi. Ženklą rangovai žada pastatyti jau iki rugsėjo 1 dienos, o esant galimybei ir dar anksčiau. 

Nėra nieko neįmanomo!

 

2b6035e0 05d5 4b0b ab25 b7012bf94ed0 

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!