One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Iš kaimo į kaimą, iš namo į namą... Rinkiminė kampanija įgauna pagreitį!

Iš kaimo į kaimą, iš namo į namą... Rinkiminė kampanija įgauna pagreitį!

IMG 7981

Rinkiminė kampanija įgauna pagreitį. Iš kaimo į kaimą, iš namo į namą... Keliauju pas rinkėją! Ir ne dėl to, kad rinkimai artėja, pas rinkėją lankausi nuolatos.

Išgirsti paprastą žmogų, pasikalbėti su juo man visada buvo labai svarbu.  Dar 2011 metais su jaunimo projektu „Kalbėk drąsiai“ keliaudamas iš kaimo į kaimą bendravau su vietos jaunimu, su kuriuo iki šiol palaikau ryšius. Nuo tada pradėjau vis geriau pažinti savo krašto žmones, stiprinti tarpusavio ryšius. Žmonių ir jų problemų nevengiau dirbdamas rajono tarybos nariu, nevengiu ir dabar būdamas Seimo nariu. Suprantu, kad svarbiausia kalbėti drąsiai, akis į akį su mane rinkusiu žmogumi.

Kiekvienas rinkėjo išsakytas pasiūlymas, problema niekada negula į stalčių. Ji registruojama ir sprendžiama. O kai prašoma padėti, iš visų jėgų stengiuosi tai padaryt. Nėra malonesnio jausmo, nei nuoširdus bendravimas su paprastu žmogumi. Nėra malonesnio jausmo, nei kartu išsprendžiama įsisenėjusi problema. Eidamas šias pareigas jaučiu didelę atsakomybę mane rinkusiems žmonėms, o tai mane skatina dirbti netausojat laiko ir jėgų.

„Didžioji ambicija – išgirsti Lietuvą!“ – su tokiu šūkiu rugpjūčio 3 d. į rajoną atvyksta  socialdemokratų „Gerų minčių“ autobusiukas. „Gerų minčių“ autobusiukas atvyksta išklausyti ir išgirsti mūsų rajono gyventojus. Šį kartą pas rinkėjus atvykstu ne vienas. Vyriausybės atstovė Auksė Kontrimienė, aš – Seimo atstovas bei rajono Tarybos narė Modesta Petrauskaitė turėsime galimybę pabendrauti  su Raguvos, Naujamiesčio, Krekenavos, Paįstrio bei Ramygalos gyventojais. Pastarojo miesto gyventojas atėjęs prie autobusiuko galės pabendrauti su LR sveikatos apsaugos ministru Juru Požela. Jis dalyvaus tiesioginiame vaizdo pokalbyje su gyventojais.

Ateikite, pamatykite, paklauskite! Tik kartu dirbdami, mes galime nuveikti daug daugiau!

Susitikime:

10 val. Raguvos Florijono aikštėje;

12 val. Paįstrio karjere;

13 val. Naujamiesčio aikštėje, S. Nėries g.; 

15 val. prie Krekenavos kultūros centro, Birutės aikštė 2;

17 val. Ramygaloje tarp Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios ir parduotuvės, Bažnyčios g.

13906693 843746725759582 450495770310223928 n

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!