Akcija „Būk pirmūnas“ padės per 100 Panevėžio miesto bei rajono šeimų

nuotrauka

Rugpjūčio 19-21 d. visoje šalyje vyko socialinė akcija „Būk pirmūnas“. Aštuntoji akcija šalyje, o Panevėžyje – septintoji, šiemet vyko net penkiuose Panevėžio prekybos centruose.  Visas dienas savanoriai dalino skrajutes, ragino paaukoti mokyklinių reikmenų daugiavaikėms rajono bei miesto šeimoms. Panevėžio rajono vaikams atiteks prekių, surinktų prekybos centruose „Maxima“ (Klaipėdos g. 92) ir „IKI“ (Ukmergės g. 18). Paramos ir labdaros fondo „Nebūk abejingas“ prezidentė Laura Svaldenytė džiaugėsi, kad šiais metais savanoriavo daug tiek miesto, tiek rajono mokinių. „Džiugu, kad vis daugiau mokinių supranta savanorystės naudą ir dalyvauja akcijose. Surinktų prekių gausa rodo, kad mes pilietiškėjame“.

Jei lygintume šių ir praėjusių metų rezultatus, šiemet Panevėžyje prekių surinkta už panašią pinigų sumą – kiek daugiau nei 3500 Eur. Kaip visada žmonės dosniai dovanojo sąsiuvinių, spalvotų pieštukų, flomasterių, rašiklių, guašo, kreidelių. Buvo paaukota ir kuprinių, penalų, krepšių sportinei aprangai.

Akcijos globėjas Seimo narys Domas Petrulis džiaugėsi pasibaigusios akcijos rezultatais. „Jau septintąjį kartą tariu didelį AČIŪ visiems geros valios žmonėms, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie socialinės iniciatyvos „Būk pirmūnas": savanoriams, koordinatoriams, ir  visiems aukojusiems. Esu įsitikinęs, kad dalyvaudami akcijoje mes padedame visiems – nuo jauniausio iki seniausio. Vieni aukoja ir taip solidarizuojasi su sunkiai besiverčiančiomis šeimomis, kiti savanoriauja ir taip įgauna naujos patirties bei tampa labiau pilietiški,  o tie, kurie gauna šias dovanas, gali puikiai jaustis mokykloje. Visa tai įkvepia ir suteikia jėgų bei prasmę tolimesniems darbams!"

Visoje Lietuvoje akcijoje „Būk pirmūnas“ dalyvavo apie 12 tūkst. geros valios žmonių,  savanoriavo apie 500 savanorių. Panevėžyje surinktos mokyklinės prekės pradžiugins per 100 sunkiau gyvenančių šeimų.

Visą savaitę iki rugsėjo 1-osios Seimo narys Domas Petrulis kartu su seniūnijų socialiniais darbuotojais mokyklinius reikmenis išdalins Panevėžio rajono daugiavaikių šeimų vaikams.

nuotrauka

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!