One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Šis didingas ąžuolas virs į dailią skulptūrą! Kuo jis taps ir kur jis stovės – spręskite Jūs!

Šis didingas ąžuolas virs į dailią skulptūrą! Kuo jis taps ir kur jis stovės – spręskite Jūs!

i puslapi

Esu žmogus, kuris įsiklauso į kitų nuomonę, prieš teikdamas kokią svarbesnę įstatymo pataisą, visada darau apklausas ir tariuosi su žmonėmis, kuriuos tai labiausiai palies. Nesvarbu kokios jos būtų. Ar susijusios su neformaliuoju ugdymu, bendruomenėmis, sveikatingumo skatinimu, mano visas dėmesys žmogui !!!

Šį kartą vėl kreipiuosi į Jus, dėl ne ką lengvesnio klausimo, milžiniško 5 metrų aukščio ir 1,5 m. pločio ąžuolo, kuris buvo skirtas Ramygalai, ožkos skulptūros statymui. Visa Ramygala buvo įtrauka į diskusijas, o vaikų piešinių motyvais buvo sukurta skulptūros koncepcija. 2016-08-20 Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos sąskrydyje teko pranešti liūdną naujieną, kad ožkos skulptūros Ramygaloje nebus, nes nepavyko rasti bendro sprendimo su visais vietos gyventojų atstovais. Teko atidėti savo svajonę pastatyti Ramygaloje gražią ir didingą skulptūrą ožkai vėlesniam laikui.

Aš esu savo krašto patriotas ir norėčiau prisidėti prie Panevėžio rajono gražinimo. Atsižvelgiant į tai, visi galite teikti man pasiūlymus, kokia skulptūra ir kokioje vietoje, būtų tinkamiausia Panevėžio rajone. Galbūt jau ne vienam aktyviam bendruomenės nariui norėjosi pastatyti skulptūrą, kuri simbolizuotų tą kraštą.

Pasiūlymus galima teikti dvi savaites. Savo pasiūlymus siųskite el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambindami tel. 86 98 42667. Labai laukiu Jūsų pasiūlymų, mielieji kraštiečiai! Tikiuosi, jog bus rastas pats gražiausias sprendimas ir mes pastatysime skulptūrą!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!