One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Aščiagaliečių padėka

Aščiagaliečių padėka

asciagaliu

            Visų Aščiagalių kaimo gyventojų vardu dėkojame Jums už grynesnį orą mūsų kaime, už saugesnę aplinką senjorams ir vaikams, už mažesnį triukšmą ir galimybę gyventi ramiau ir sveikiau. Bet labiausiai mes dėkingi Jums už grąžintą tikėjimą tuo, kad net ir paprastas kaimo žmogelis gali kreiptis į Seimo narį ir ne tik būti išklausytas, bet ir gauti pagalbą. Jūs padarėte tai, ko  20 metų neišgirdo ir nepadarė nei vienos partijos nei vienas LR Seimo narys. Todėl mes balsuosime už Jus, jauną, energingą, sugebantį suvaldyti emocijas net tada, kai tenka klausyti nepelnytų kaltinimų už kolegas, už kompetentingą ir veiklų žmogų, gebantį atlikti savo pareigą ir ištiesti pagalbos ranką kiekvienam savo rinkėjui. Mes balsuosime už Jus ir kitus JAUNUS ŽMONES, kurie ne veltui sėdi ten, kur sprendžiami mūsų likimai. Sėkmės Jums rinkimuose ir, jei tai įmanoma, patalpinkite mūsų nuoširdžią padėką Jums savo facebook‘e ar kituose informacijos šaltiniuose. Mes kviečiame visus balsuoti už DOMĄ PETRULĮ, jeigu tikrai norite, kad Lietuvoje gyvenimas pasikeistų, o mes rinkėjai, būtume išgirsti, kai turime rimtų problemų, kurių nesprendžia valdininkai!

            Aščiagaliečiai: Dalia Andriūnienė, Aldona Krisiūnienė, Paulina Lukoševičienė, Zita Lukoševičienė, Regina Rekešienė ir kt.

asciagaliu

#nemokamapolitinėreklama

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!