One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Panevėžys - smulkaus ir vidutinio verslo sostinė!

Panevėžys - smulkaus ir vidutinio verslo sostinė!

download

             

Nacionalinės regioninės politikos tikslas – mažinti socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose. Tačiau statistikos duomenys kiek kitokie – investuotojai mieliau renkasi sostinę, nei periferiją.

Emigracija iš regionų į sostinę – didžiausia rykštė Panevėžiui. Kasmet mažėja miesto gyventojų skaičius. Miestas sensta, mažėja darbo vietų, didėja bedarbystė. Užburtas ratas. Investicijos aplenkia Panevėžį, o miestas sėkmingai sėdi duobėje.

Vienas iš nurodomų miesto vizijos iki 2022 metų tikslų skamba daug žadančiai – „Panevėžys – jaunimo galimybių miestas“. Tačiau turime pripažinti, jaunimui Panevėžys nėra patrauklus. Skambūs šūkiai kol kas tokiais ir lieka. Jaunoji karta, vos gavusi brandos atestatus, keliasi į sostinę: mokytis, dirbti ir užsidirbti. Akivaizdu, paragavęs gyvenimo sostinėje, retas kuris grįžta į Panevėžį.

Turime stengtis, kad jaunimas liktų mieste. Panevėžys galėtų tapti pirmuoju miestu Lietuvoje, kuriame jaunimui būtų suteikiamas būstas pagal išperkamąją nuomą, kurios 20 proc. dengtų valstybė ar savivaldybė? Nebijokime rizikuoti! Jaunimas ne tik liks Panevėžyje, bet ir atvyks, ir kurs pridėtinę vertę miestui.

Antra – Panevėžyje labiausiai turi būti skatinamas smulkusis ir vidutinis verslas. Po kelerių metų turėsime europinę „Rail Baltica“ geležinkelio vėžę. Puikios galimybės investuotojams! O kur dar iki 2020 m. virš 100 mln. eurų investicijų į Panevėžio infrastruktūrą pagal URBAN programą. Ir dar beveik milijonas taip vadinamiems „minkštiesiems“ projektams – naujų darbo vietų kūrimui. Nauda bus visiems – miestui, statybininkams, projektuotojams, bendruomenėms, smulkiajam ir vidutiniam verslui ir kt. Investicija į žmogų atsipirks su kaupu!

Ir trečias labai svarbus momentas – vieningos Panevėžio vizijos turėjimas. Valdžia mato Panevėžio ateitį vienokią, bendruomenės – kitokią, verslininkai – trečiokią. Turime užmigusį miestą. Valdžia turi tarnauti žmogui! Ji turi ne tik girdėti, bet ir išgirsti bendruomenes, verslininkus! Panevėžio rajonas tai įrodė – vien bendruomenių dėka į rajoną pritrauktas beveik milijonas eurų. Kai tuo tarpu Panevėžio miesto VVG parengta strategija jau pirmu svarstymu buvo atmesta. Ir taip Panevėžys jau prarado ne vieną šimtą tūkstančių eurų. Ar nekeista?

Atmerkime akis, mielieji! Nežiūrėkime į praeitį. Investuokime į jaunimą, smulkųjį ir vidutinį verslą, naujų darbo vietų kūrimą! Kurkime Panevėžį šiandien. Ir kurkime visi kartu. Drauge nieko nėra neįmanomo!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!