„Darom 2015“ atskleidė problemines Panevėžio vietas

Darom Panevezyje1 640x427LR Seimo narys Domas Petrulis balandžio 25 d. kvietė visus panevėžiečius į respublikinę akciją „DAROM 2015“. Buvo tvarkoma Nevėžio pakrantė nuo Pajuostės plento iki Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“.

 Be to, šiukšlės buvo renkamos nuo šalia Panevėžio senųjų kapinių esančio šlaito. Jau daug metų netvarkytas šlaitas nepuošia Panevėžio.

Nuvirtę medžiai, brūzgynai, šiukšlių kalnai, seni antkapiai bei kryžiai byloja, kad tai tarsi Dievo užmirštas kampelis. Visi šiukšlina, o tvarkančių nėra. 25-osios dienos akcijoje dalyvavo per 50 savanorių iš Panevėžio. Surinkta daugiau nei 3 tonos šiukšlių.

Kadangi šiemetinė akcija „DAROM“ buvo skiriama ir vandens valymui, švarintis padėjo ir narai. Prie pėsčiųjų tilto esančioje teritorijoje jie traukė senas padangas, surūdijusius skardos gabalus, senus kibirus. Rado net mašinos numerius.

„DAROM 2015“ Panevėžyje vyko visą savaitę nuo balandžio 18 d. Iki 25 d. Buvo tvarkomos įvairios Panevėžio vietos – poilsio zonos, bendrijų, mokyklų, darželių teritorijos. Iš viso akcijoje dalyvavo per 1500 žmonių – įmonių, bendruomenių, įstaigų, mokyklų, darželių, namų bendrijų atstovų. Per savaitę surinkta 160 tonų šiukšlių.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems, dalyvavusiems šioje akcijoje, narams, švarinusiems Nevėžį. Ačiū visiems, neabejingiems Panevėžiui, jo švarai ir tvarkai.

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!