Apie mane

User Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

Pirmieji metai. Gimiau 1981 metų rugsėjo 11 dieną Panevėžyje – penktame pagal dydį Lietuvos mieste. Pačių pirmųjų savo metų, kaip ir daugelis, nelabai prisimenu. Esu antras vaikas šeimoje, turiu brolį Darių, kuris už mane yra vyresnis penkeriais metais. Tėvai tada gyveno pas mano šviesaus atminimo močiutę, kuri suteikė jaunai šeimai pastogę virš galvos, priimdama į savo kuklų trijų kambarių butuką kooperatiniame name. Taigi, gyvenome penkiese: aš, brolis, mama, tėtis ir močiutė. Po trejų metų mama gavo paskyrą ir persikėlėme gyventi į Panevėžio priemiestį – Dembavą – kur ir prabėgo mano patys nuostabiausi vaikystės metai. Ten buvo ką tik pastatytas naujas gyvenamųjų namų kvartalas, kurio gyventojų pagrindą sudarė jaunos šeimos. Puikiai prisimenu tuo metu tebevykusias statybas, kurios man, broliui ir kitiems kiemo vaikams atstodavo žaidimų aikštelę, pramogas ir kitas atrakcijas. O jų tikrai buvo įvairių ir daug! Bėgant metams, kvartalas buvo baigtas statyti, ir žaidimo erdvės nuo statybų aikštelių persikėlė į krepšinio aikšteles, parkus ir Nevėžio krantines. Taigi, tiek trumpai apie savo ankstyvąją vaikystę, apie kurią galėčiau pasakoti nesustodamas.

Paauglystė. Mokykla – antrasis gyvenimo (ir turbūt labiausiai prisidėjęs prie mano asmenybės formavimosi) etapas. Pakankamai gerai mokiausi, visi dalykai sekėsi. Labiausiai traukė matematika, fizika ir istorija. Galbūt todėl, kad šių dalykų mokytojai buvo stiprios, charizmatiškos asmenybės, kurios mokėjo sudominti, motyvuoti bei užkrėsti tokiu entuziazmu, kuris neišblėso iki pat mokyklos baigimo. Esu dėkingas puikiai pedagogei mokytojai ekspertei Kristinai Ponelienei (beje, ji yra gavusi nominaciją „Geriausia Lietuvos metų mokytoja“), kurios meilė mokiniams bei nepriekaištingas dalyko išmanymas nulėmė mano tolimesnes studijas. Taigi, mokydamasis paskutinėse klasėse jau žinojau savo tolimesnį kelią – tai istorijos ir politikos studijos.

 Studijos. Baigus mokyklą nekankino vidiniai išgyvenimai, o ir dilemos – kur eiti – nebuvo: pasirinkau politologijos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Studijuodamas išsamiai gilinausi į socialinius, ekonominius, politinius procesus. Nuodugniai išnagrinėjau visas politines ideologijas – nuo konservatyvizmo iki anarchijos. Supratau, kad tinkamas vertybių sistemos adaptavimas šiuolaikinėms realijoms gali valstybę ir jos žmonių gerovę perkelti visai į kitą lygmenį. Šią individualią patirtį bei mintis perkėliau į bakalauro darbą – „Šiuolaikinės socialdemokratijos ideologinės problemos“. Baigęs bakalauro studijas, norėjau toliau gilinti savo žinias politikos srityje, todėl įstojau į lyginamosios politikos magistratūrą, kurią baigiau 2006 metais, apsigindamas darbą tema: „Lietuvos ir Latvijos rinkėjų partinių preferencijų palyginamoji analizė: 1996-1999 m.“.

Darbas užsienyje. Studijuodamas ne vien tik „graužiau“ akademinę literatūrą, gilinausi į filosofinius veikalus, bet tuo metu pradėjau ir savo darbinę karjerą. Jauno žmogaus akiratį ženkliai praplėtė išvyka į JAV bei darbas paslaugų sektoriuje. Jungtinėse Amerijos valstijose sužinojau daug naujų dalykų, stengiausi perprasti amerikiečių pasaulėžiūrą, vertybes bei mentalitetą. Kažin ar įmanoma per 4 mėnesius perprasti kitos kultūros žmones, jų mąstymą, gyvenimo būdą... Bet mano atmintin įsirėžė tai, kad viską jie sukūrė savomis rankomis ir pastangomis. Restoranų savininkai keldavosi ketvirtą valandą ryto ir patys kepdavo duoną (beje, labai skanią, primenančią lietuvišką). Amerikiečiai – verslūs bei darbštūs žmonės. Bet mes lietuviai esame ne ką prastesni, galbūt tik labiau linkę vieni kitiems pasiguosti, o savaitgaliais pernelyg mėgstam atsipalaiduoti? Ši gyvenimo JAV patirtis buvo neįkainojama, ji pakoregavo mano vertybių skalę taip, kad darbas bei nuoseklus tikslo siekimas tapo neatsiejama mano identiteto dalis.

Darbas Lietuvoje. Grįžęs į Lietuvą toliau tęsiau studijas bei pradėjau dirbti pardavimų vadybininku informacinių technologijų srityje. Studijas baigiau 2006 metais ir profesinę karjerą toliau tęsiau Vilniuje – ėmiau organizuoti parodas. Nuo 2007 metų kovo darbavausi UAB “Lietuviškos mugės”, kur kūriau parodų koncepcijas, įgyvendinau tarptautinio profilio projektus, Vienas iš stipriausių mano projektų buvo Siemens arenoje vykusi paroda „NEKILNOJAMAS TURTAS 2007“. Po šio projekto prisijungiau prie UAB LPC „LITEXPO“ komandos – didžiausios parodų įmonės Baltijos šalyse. Vėliau sekė darbas įvairiuose įmonėse užimant vadovaujamose pozicijose.   

Visuomeninė veikla. 2010 metais su bendraminčiais įkūriau labdaros ir paramos fondą „Nebūk abejingas“, kurio veikla daugiausiai skirta Panevėžio r. bendruomenėms, jaunimo švietimui bei jų lavinimui bei integracijai į visuomenę. 2011 metais buvau išrinktas į Panevėžio r. Savivaldybės tarybą. Buvau paskirtas vadovauti Panevėžio rajono jaunimo reikalų Tarybai. Po nepilnų metų sukūrėme ir pasitvirtinome jaunimo užimtumo programą, kuri buvo orientuota į jaunimo švietimą ir integraciją į visuomeninius procesus per neformaliųjų ugdymą bei įsitraukimą į jaunimo organizacijų veiklą. Būdamas Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas iniciavau jaunimo organizacijų tarybos „Apskritojo stalo“ sukūrimą. Būdamas Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys aktyviai teikiau siūlymus, kaip gerinti smulkaus ir vidutinio verslo klimatą kaime.

Darbas Lietuvos Respublikos Seime. 2012 metais tapau Seimo nariu, išrinktu Aukštaitijos (Nr. 28). Rinkiminės kampanijos metu pagrindiniai akcentavau investicijų pritraukimą į Panevėžio kraštą, Aukštaitijos regiono tradicijų ir tapatybės puoselėjimą, bendruomenių rėmimą bei jaunimo integraciją į darbo rinką. Tam ir yra skiriamas pagrindinis, mano kaip LR Seimo nario, dėmesys ir laikas. Seime dirbu Užsienio reikalų bei Europos reikalų komitetuose. Taip pat esu Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (pirmininko pavaduotojas) bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijų narys. Tarptautiniame lygyje Lietuvą atstovauju NATO parlamentinėje asamblėjoje.

Vaikystė1

 Vaikystė2Vaikystė3Vaikystė4Vaikystė6Vaikystė5jaunystėj

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!