One more step

Please complete the security check to access www.traffic-tds.com

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Ateik į „Knygų lagamino“ startą ir laimėk knygų!

Ateik į „Knygų lagamino“ startą ir laimėk knygų!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

IMG 0760

Kovo 31 d. startuoja Seimo nario Domo Petrulio inicijuojamas projektas „Knygų lagaminas“. Jo tikslas - ne tik padovanoti knygų Panevėžio rajono bibliotekoms, bet ir organizuoti susitikimus su knygų autoriais. Su skaitytojais susitiks tokie lietuviškų knygų autoriai, kaip Irena Buivydaitė, Rūta Vanagaitė, Algimantas Čekuolis ir kt.

                      Kiekvienas „Knygų lagamino“ susitikimas su autoriais – teminis ir jo metu galima bus laimėti knygų. Pirmasis susitikimas skirtas meilei. Tačiau, norint gauti dovaną, reikia atlikti namų darbus. Šįkart ateidami į susitikimą, atsineškite parašytą meilės rašinėlį „Mano meilės istorija“. Bus išrinkta šauniausia meilės istorija, o autorius gaus dovanų – I. Buivydaitės knygą su palinkėjimais.

Savo kelio pradžią „Knygų lagaminas“ pradeda rajono viešojoje bibliotekoje kovo 31 d. 17 val.. Ir pirmoji autorė – Irena Buivydaitė. Tai lietuvių prozininkė, profesionali anglų kalbos vertėja, lietuviškų meilės romanų autorė. Ne vienerius metus autorės knygos yra pripažįstamos skaitomiausiomis Lietuvos bibliotekose. Leidyklos „Alma littera“ leidžiami jos romanai neužsiguli knygynų lentynose. Kai kurie yra išleisti pakartotinai. Daugelio skaitytojų vertinimu, tokios I. Buivydaitės knygos kaip „Laimingo namo melodramos“, „Ironiški stebuklai“, „Telefoninis romanas“, „Padovanok man savaitgalį“, „Geriausios draugės“ ir kt. – lengvai skaitomos, realaus gyvenimo prieskonį turinčios laisvalaikio, atsipalaidavimo knygos.

                      Sekite „Knygų lagamino“ kelionę www.petrulis.lt ar Domo Petrulio feisbuko paskyroje ir aktyviai įsijunkite. Juk knygos – sielos vitaminai, o susitikimai su knygos autoriumi – neįkainojamas įvykis.

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!