„Knygų lagaminas“ startuoja Panevėžio r. bibliotekoje!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

laikrasčiui

Kovo 31 d. startuoja mano inicijuotas projektas „Knygų lagaminas“. Jo tikslas – paskatinti Panevėžio krašto žmones daugiau skaityti. „Knygų lagaminas“ keliaus iš bibliotekos į biblioteką, skaitytojai turės galimybę susipažinti ir perkaityti šiuo metu pačias populiariausias lietuvių autorių knygas. O projekto pabaigoje visos knygos bus padovanotos bibliotekoms. Be to, bus organizuojami susitikimai su populiariais knygų autoriais – Irena Buivydaite, Algimantu Čekuoliu, Rūta Vanagaite, Ksaverija Vaištariene ir kt.

„Knygų lagaminas“ kelią pradeda su populiarių lietuviškų meilės romanų autore IRENA BUIVYDAITE-KUPČINSKIENE. Gimė ji 1954 m. balandžio 27 d. Šiauliuose. Prozininkė, vertėja. 1972 m. baigė Šiaulių 2-ąją vidurinę mokyklą, lankė Muzikos mokyklą. 1972-1977 m. Vilniaus universitete studijavo anglų kalbą ir literatūrą. Baigusi studijas apsigyveno Alytuje, čia dirbo anglų kalbos mokytoja, bibliotekininke. Nuo 1999 m. Alytaus kolegijos dėstytoja. Išleido romanus: „Šimtas baltų mersedesų“ (1995), „Laimingojo namo melodramos“ (1997), „Laiko tiek nedaug“ (1998), „Ironiški stebuklai“ (1999), „Telefoninis romanas“ (2001), „Takas per jūrą“ (2004), „Geriausios draugės“ (2006). Greitu laiku pasirodys nauja knyga „Padovanok man savaitgalį“. Iš anglų kalbos yra išvertusi 26 leidinius. Tai B.Cartland, M.Puzo, E.Title, C.Applegate, S.Brown, C.Alliot, S.Dunan ir kitų rašytojų romanai. Verčia mokslo populiarinimo knygas iš serijų „Žvilgsnis į pasaulį“, „Naudingi patarimai“, „Kelionių vadovai“ ir kt. Spaudoje yra paskelbusi publikacijų iš kelionių po užsienio šalis.2014 m. Irena Buivydaitė–Kupčinskienė buvo viena iš populiariausių grožinės literatūros autorių tarp Lietuvos bibliotekų skaitytojų. I.Buivydaitės–Kupčinskienės knyga „Kitapus veidrodžio“ – daugiausia kartų praėjusiais metais skaitytojams išduota lietuvių autoriaus grožinės literatūros knyga. Ji paimta 3003 kartus.

Laukiu visų kovo 31 d. 17 val. Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje (Beržų g. Panevėžyje). Ateikite ir atsineškite savo meilės istoriją,  geriausios istorijos autorius bus apdovanotas I. Buivydaitės knyga su autorės asmeniniu palinkėjimu.

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!