„Knygų lagamino“ viešnia – Ksavera Vaištarienė

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

bendras i laikrasti

Penktadienį, balandžio 15 d., mano inicijuotas „Knygų lagaminas“ lankysis Upytėje ir Krekenavoje. Svečiuose – vegetarų draugijos prezidentė, chemijos mokslų daktarė, docentė, daugybės knygų apie sveiką mitybą autorė Ksavera Vaištarienė.  Ir susitikimo tema „Sveikos mitybos pagrindai“.

Susitikime K. Vaištarienė atskleis svarbiausias tinkamos mitybos, maisto derinimo ir pagrindinių klaidų tiesas.  Pasirodo, kai K. Vaištarienė sulaukė 46-erių, ji jau turėjo visą puokštę ligų, tarp kurių buvo reumatoidinis artritas ir Bechterevo liga. Tada ji susigriebė ir ėmė studijuoti įvairius natūralius gydymo metodus: atrado vegetarizmą, gydėsi badavimu. Nuolatos periodiškai badavo po 10 dienų, o apogėjų pasiekė išbadavusi visas 40. Ligos pamažu atsitraukė, tačiau tam prireikė penkerių metų pastangų. Nuo to laiko moteris gyvena taip, kad ligos, regis, iš tolo jos vengia. Neseniai atšventusi savo 80 - metį, šiandien Ksavera savo patirtimi dalijasi ir su kitais skaito paskaitas apie sveiką gyvenseną. Be to, yra išleidusi ne vieną knygą apie sveiką mitybą. Jos knygos „Valgykime, kad gyventume“, „Padėkime sau“, „Sveikatos šaltiniai“, „Mitybos abėcėlė“ ir kt. yra populiarios ne tik tarp vegetarų bei žaliavalgių.

Kieme pavasaris, atbunda gamta. Dažna moteriškė (o, ir vyrai neatsilieka!) nori padailinti kūno linijas, griebiasi sveikos mitybos, sporto. Jei jums nesvetima sveikos mitybos tema, norite keisti savo gyvenimo būdą, bet nežinote nuo ko pradėti, šis susitikimas kaip tik Jums! Lauksime 13.00 val. Upytės biliotekoje, o 15.00 val. – Krekenavos kultūros namuose.  

bendras i laikrasti

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!